Clubbonus sponsoren

UITLEG SCHELDEVOGELS CLUBBONUS SPONSOREN

  Op een eenvoudige manier geld verdienen voor onze vereniging:


* Bij het aankopen of leasen van een auto

* Bij het aankopen of verkopen van een huis

* Bij het kopen van een bloemetje (of ander product)

* Bij het online kopen van producten

* Door mee te spelen met de Vriendenloterij

 


Wie Website Product Wanneer melden Bonus Scheldevogels
         
Automotions www.automotions.nl aankoop en lease auto's bij aankoop en lease € 150,00   per auto
Zo!makelaardij www.zomakelaardij.nl aan- en verkoop huizen bij aankoop en verkoop € 100,00 per huis
De Tulp www.bloemendetulp.nl bloemist bij aankoop 5% verkoopwaarde
SponsorKliks www.scheldevogels.nl diverse producten geen melding nodig 1-11% verkoopwaarde
Vriendenloterij www.scheldevogels.nl loterij bij aanmelding 50% kosten loten

 

Wanneer je een auto bij Automotions koopt of least, of wanneer je een huis bij Zo!makelaardij koopt of verkoopt, meldt dan aan de verkoper van Automotions of Zo!makelaardij dat je lid bent van Scheldevogels of een ouder van een jeugdlid. Dit zodat wij als vereniging een bonus kunnen ontvangen en meldt de aankoop (of lease van een auto) ook bij één van de PR leden.

Iedereen koopt wel eens een bloemetje voor iemand, als Scheldevogels kunnen wij hier ook nog een bonus voor ontvangen als je dit bloemetje of een ander product bij bloemenatelier De Tulp koopt. Meldt bij aankoop dat je lid bent van Scheldevogels of een ouder van een jeugdlid.

Ook bij het online kopen van producten kan je onze vereniging steunen, ga naar www.scheldevogels.nl en klik op het icoon van SponsorKliks. Klik daarna op het icoon van de online webshop waar je je product wilt bestellen. Je komt dan automatisch op de website waar je je producten kan bestellen.

En als laatste, als je mee wilt spelen met de Vriendenloterij ga dan naar www.scheldevogels.nl en klik op het icoon van de vriendenloterij. Je komt nu automatisch op de website van de vriendenloterij. Vul bij "speel nu mee" je gegevens in om met 1 of meerdere loten mee te spelen. Heb je al 1 of meerdere loten bij de Vriendenloterij, zet dan je goede doel om naar Scheldevogels. Dit kan je doen door te bellen naar telefoonnummer: 0900-3001400.

Wil je meer weten over de clubbonus vraag het aan één van onze PR leden of mail naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Alvast heel erg bedankt voor het steunen van onze vereniging.

 

Maarten van de Graaf, Mariska Hage, Timothy Hylkema, Geo Pelle

Waar vind je ons clubhuis?

Wie zijn wij?

Korfbalvereniging Scheldevogels werd op 19 september 1977 opgericht in Bergen op Zoom. 

Met diverse jeugd- en seniorenteams komt de vereniging uit in de KNKV korfbalcompetitie in West-Brabant.


Clubhuis (veld)

Staakberg 4A

4613 BL Bergen op Zoom

0164-250389