Rommelmarkt 6 maart 2022

Op zondag 6 maart organiseren wij wederom de jaarlijkse rommelmarkt. Ook nu zullen we samen met de Wizards of Boz en TTV Het Markiezaat de deuren openen voor extra inkomsten voor onze verenigingen.
Natuurlijk hebben wij daarvoor weer spullen nodig. Lever daarom nu je oude, nog bruikbare spullen in op De Staakberg (liever geen meubels, "onverkoopbaar" glaswerk en échte rommel). Dit kan op woensdagavond als de KombiFit traint tussen 19.30 en 20.30u, of in overleg met iemand van de PR Commissie of Jolanda Pelle.
 
We zoeken ook nog hulp tijdens het klaarzetten op zaterdag en tijdens de rommelmarkt op zondag. Stuur een berichtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. als je een paar uurtjes de handen uit de mouwen wilt steken voor de vereniging.
 
Uiteraard zullen de dan geldende coronamaatregelen van toepassing zijn.
 
Alvast bedankt namens de PR Commissie en rommelmarktorganisatie.
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Rommelmarkt Sportpark de Staakberg
 
 

Waar vind je ons clubhuis?

Wie zijn wij?

Korfbalvereniging Scheldevogels werd op 19 september 1977 opgericht in Bergen op Zoom. 

Met diverse jeugd- en seniorenteams komt de vereniging uit in de KNKV korfbalcompetitie in West-Brabant.


Clubhuis (veld)

Staakberg 4A

4613 BL Bergen op Zoom

0164-250389