Van de Commissies

Onze vereniging draait op vrijwilligers en gelukkig zijn bijna al onze leden ook al actief met één of meerdere taken binnen de club. Toch zijn er nog heel wat "vacatures" of taken waar extra hulp bij gewenst is. Via deze weg delen we deze lijst met vrijwilligerstaken waarvoor we nog op zoek zijn naar mensen. Bij interesse kun je je melden bij de betreffende commissie.
Ook ouders en jeugdleden nodigen we uit om deel te nemen aan het vrijwilligerswerk binnen onze vereniging! 
Vele handen maken licht werk.
 
Bedankt namens alle commissievoorzitters en de voorzitter.

Waar vind je ons clubhuis?

Wie zijn wij?

Korfbalvereniging Scheldevogels werd op 19 september 1977 opgericht in Bergen op Zoom. 

Met diverse jeugd- en seniorenteams komt de vereniging uit in de KNKV korfbalcompetitie in West-Brabant.


Clubhuis (veld)

Staakberg 4A

4613 BL Bergen op Zoom

0164-250389